fbpx

Casting

Formularz castingowy:

  Imię i nazwisko

  Adres e-mail

  Numer telefonu

  Data urodzenia

  Miejsce zamieszkania

  Rozmiar buta

  Wymiary

  Wzrost

  Dodaj zdjęcia
  (Max. 2MB)

  Wysłaniem formularza wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

  FAQ

  Zdecydowanie nie. Zależy nam na tym, aby zobaczyć Twoją twarz bez makijażu, a sylwetkę i profil w naturalnym świetle zatem mogą być to zdjęcia wykonane aparatem fotograficznym wbudowanym w telefon. Pamiętaj tylko, by wzorować się na zdjęciach przedstawionych powyżej. Nie odpowiadamy na zgłoszenia zawierające zdjęcia stylizowane, z nałożonym filtrem, w makijażu, zrobione w lustrze, niewyraźne lub retuszowane.

  Nie. Twoje bezpieczeństwo jest dla nas bardzo ważne. Przesłane przez Ciebie zdjęcia służą nam tylko i wyłącznie do celów castingowych.

  Przede wszystkim chcemy zobaczyć Cię bez makijażu, w dopasowanym ubraniu tak, aby jak najbardziej podkreślało ono Twoją sylwetkę. Zabierz ze sobą dwuczęściowy oraz dwuczęściowy strój kąpielowy. Stres zostaw w domu, rozpuść włosy i uśmiechnij się. 🙂

  Pracujemy z modelkami i modelami w wieku szkolnym. Zawsze dążymy do tego, aby znaleźć kompromis i pogodzić pracę w modelingu z nauką. Uwierz nam, da się.  Nasze doświadczenie to potwierdza.